| Specificații | |
| Brand | Sony |
| Tip | In ear |
| Raspuns in frecventa | 8 - 22000 Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Sensivitate audio | 100 dB |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 3 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Sony |
| Tip | In ear |
| Raspuns in frecventa | 8 - 22000 Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Sensivitate audio | 100 dB |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 3 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |