| Specificații | |
| Brand | Sony |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz 20 - 40000 Hz |
| Autonomie | 6 h |
| True Wireless | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Da |
| Timp incarcare | 3 h |
| Greutate | 35 g |
| Culoare | Alb |
| Diametru difuzor | 5 mm |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa 1 x Cablu USB-C 3 x Pereche dopuri casti |
Vezi oferta »
