| Specificații | |
| Brand | Thomson |
| Tip | Over the neck |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Functii | Activare vocala Microfon Izolare zgomot exterior |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Culoare | Turcoaz |
| Greutate | 15.1 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Thomson |
| Tip | Over the neck |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth | Da |
| Functii | Activare vocala Microfon Izolare zgomot exterior |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Culoare | Turcoaz |
| Greutate | 15.1 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |