
| Specificații | |
| Brand | A+ |
| Utilizare | Office |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | Da |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 1.9 m |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Vezi oferta »

| Specificații | |
| Brand | A+ |
| Utilizare | Office |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | Da |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 1.9 m |
| Continut pachet | 1 x Casti |