Părerile cumpărătorilor despre Cască PC ASUS 90YH037M-B2UA00
Cștile gaming ASUS ROG Delta S Animate cu LED AniMe Matrix sunt apreciate pentru calitate sonoră bună și efecte luminoase frumoase, dar fiabilitate și calitate de construcție sunt problematice. Utilizatorii raportează defecte după 1 an, microfon slab cu captare de zgomote, și cablaj de calitate inferioară.
Utilizatorii au apreciat:
- Sunet bun și clar
- Efecte LED AniMe Matrix frumoase
- Design gaming atractiv
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Fiabilitate scăzută, defecte după 1 an (LED-uri și sunet)
- Microfon slab cu captare zgomote ambientale
- Cablaj subtire și de calitate slabă, se încurcă ușor
- Cost ridicat pentru calitate compromisă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Multiplatforma |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 40000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | USB-C USB-A |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Altele | Pliabile Aura Sync LED cu o singura culoare ESS 9281 Pro Microfon AI Noise Cancelling |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 1.5 m 1 m |
| Greutate | 310 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Microfon detasabil 1 x Adaptor USB-C la USB-A Pernite ROG Hybrid |
Vezi oferta »