Cască PC Barracuda - SBX00163
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 2.2 m |
| Microfon | Da |
| Impedanta | 32 Ω |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Conectare | USB, Jack 3.5 mm |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20 000 Hz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Brand | Barracuda |
| Altele | Iluminare RGB Butoane control pe casca |
| Continut pachet | 1 x Casti Gaming |
| Greutate | 278 g |
Mai multe detalii »
