Părerile cumpărătorilor despre Cască PC Creative 51EF0960AA000
Căștile Creative HS-720 V2 sunt apreciate pentru sunet clar pe întreg spectrul de frecvențe și basse puternice, potrivite pentru multimedia și conferințe office. Microfon-ul USB necesită reinserare ocasională pentru a funcționa corect.
Utilizatorii au apreciat:
- Sunet clar pe întreg spectrul de frecvențe
- Basse puternice pentru multimedia
- Potrivite pentru office și conferințe
- Conectare USB directă
- Design ergonomic
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Microfon instabil, necesită reinserare ocasională pentru a funcționa
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Creative |
| Tip | Standard |
| Utilizare | Acasa sau la birou |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | da |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 30 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Greutate | 135 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Prețul pe eMAG »