| Specificații | |
| Brand | Gamdias |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | USB |
| Microfon | Da |
| Altele | Iluminare LED Compatibilitate cu PS4 Dimensiuni: 182 x 90 x 231 mm |
| Impedanta | 32 Ω |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Rosu Negru |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Vezi oferta »