Părerile cumpărătorilor despre Cască PC Genesis GNS00043
Castile gaming Genesis ARGON 400 primesc recenzii pozitive pentru raport calitate-preț și eficiență în gaming, apreciate de utilizatori. Compatibilitate multiplă (PC, PlayStation, Xbox) prin jack 3.5mm și adaptor inclus le fac versatile. Microfon omnidirectional detașabil și control volum pe fir adaugă flexibilitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț foarte bun
- Eficiență bună pentru gaming casual
- Construcție robustă și simplă
- Compatibilitate multiplă (PC, PS4, PS5, Xbox)
- Microfon omnidirectional detașabil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Genesis |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Universal |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Altele | Control sunet volum/mute Microfon detasabil Sistem audio 2.0 Compatibil XBOX, Playstation, Nintendo Switch |
| Microfon | Da |
| Conectare | 2 x Jack 3.5 mm |
| Impedanta | 32 Ω |
| Compozitie | Plastic Piele artificiala |
| Greutate | 240 g |
| Lungime cablu (m) | 1.5 m |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Rosu Negru |
| Continut pachet | 1 x Casti PC 1 x Splitter minijack |
Vezi pe eMAG »