| Specificații | |
| Brand | HAVIT |
| Tip | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | Jack 3.5 mm + USB |
| Impedanta | 20 Ω |
| Microfon | Da |
| Altele | Iluminare RGB |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 2.1 m |
| Greutate | 325 g |
| Continut pachet | 1 x Casti Gaming |
Prețul pe eMAG »