Părerile cumpărătorilor despre Cască PC HAVIT HVGMH-H2230U-WG
Cștile gaming HAVIT H2230U au design plăcut și preț decent, dar exemplarul achiziționat a prezentat defecte de fabricație care au impiedicat utilizare normală.
Utilizatorii au apreciat:
- Design plăcut și atractiv vizual
- Preț decent
- Putere audio decentă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Microfon nu a funcționat din cutie
- Imitație de piele pe ear cups de proastă calitate, diferă de imagini
- Defect de fabricație, necesitând retur
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | HAVIT |
| Tip | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | USB |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Altele | Microfon Omnidirectional Microfon detasabil |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu (m) | 1.8 mm |
| Greutate | 242 g |
| Continut pachet | 1 x Casti Gaming |
Prețul pe eMAG »