| Specificații | |
| Brand | JABRA |
| Utilizare | Birou |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | Frecventa casca 20-20.000 Hz |
| Microfon | Da |
| Greutate | 77 g |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | JABRA |
| Utilizare | Birou |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | Frecventa casca 20-20.000 Hz |
| Microfon | Da |
| Greutate | 77 g |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Casti |