Cască PC Logitech - 981-000271
| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Tip | Call center Standard |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Microfon | Da |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Utilizare | Chat PC |
| Impedanta | 32 Ω |
| Lungime cablu (m) | 2.35 m |
| Greutate | 74 g |
Mai multe detalii »
