
| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Utilizare | Birou |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 50 - 10000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | Da |
| Conectare | USB |
| Lungime cablu (m) | 2.1 m |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 93 g |
| Continut pachet | Casti |
Vezi oferta »

| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Utilizare | Birou |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 50 - 10000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | Da |
| Conectare | USB |
| Lungime cablu (m) | 2.1 m |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 93 g |
| Continut pachet | Casti |