
| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Utilizare | PC PS4 PS5 |
| Tip | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz-20 kHz |
| Tehnologie | Wireless |
| Microfon | Da |
| Altele | Iluminare RGB |
| Impedanta | 39 Ω |
| Conectare | Wireless |
| Greutate | 278 g |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Cablu Incarcare 1 x Microfon detasabil 1 x G733 LIGHTSPEED 1 x Headband moale, reversibl 1 x LIGHTSPEED wireless receiver (USB-A) |
Vezi oferta »