
Părerile cumpărătorilor despre Cască PC Logitech 981-001126
Logitech Zone Vibe 125 sunt căşti wireless uşoare pentru birou şi call-uri. Microfonul rabatabil cu mute automat este foarte apreciat, la fel şi autonomia şi greutatea redusă. Calitatea sunetului este doar decentă, cu probleme frecvente la conectarea prin dongle care necesită reîncărcare manuală.
Utilizatorii au apreciat:
- Microfon excelent cu mute rabatabil
- Foarte uşoare şi confortabile toată ziua
- Autonomie mare
- Conectare simultană 2 dispozitive
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sunet plat fără dongle sau după repornire
- Probleme frecvente cu dongle-ul
- Lipsă bass şi profunzime pentru muzică
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Logitech |
| Tip | Standard |
| Utilizare | PC Acasa sau la birou, Telemunca |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20 000 100 - 8000 |
| Tehnologie | Wireless |
| Conectare | USB Wireless |
| Microfon | Da |
| Altele | Panala 18 ore de utilizare (timp de convorbire) Pana la 20 de ore de utilizare (ascultand muzica) |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu (m) | 1.3 m |
| Greutate | 185 g |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Receiver 1 x Cablu USB A - USB Type–C |
Vezi oferta »