
| Specificații | |
| Brand | LORGAR |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20Hz - 20kHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | USB |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Altele | 7.1 sunet surround Noise Canceling |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Greutate | 314 g |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Verifică stocul pe eMAG »