| Specificații | |
| Brand | Redragon |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Multiplatforma |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20Hz-20KHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Prețul pe eMAG »