
| Specificații | |
| Brand | Serioux |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Acasa |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | 3.5 mm jack |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Culoare | Negru |
Prețul actual »

| Specificații | |
| Brand | Serioux |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Acasa |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | 3.5 mm jack |
| Impedanta | 32 Ω |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu (m) | 2 m |
| Culoare | Negru |