Părerile cumpărătorilor despre Cască PC Sony WHG900NW.CE7
Sony INZONE WH-G900NW sunt căşti wireless premium cu ANC şi 360 spatial sound pentru PS5/PC. Sunt foarte apreciate pentru confortul superior (în special faţă de Pulse 3D) şi poziţionarea excelentă în jocuri. Bateria ţine bine, iar sunetul este puternic şi detaliat după setări corecte. ANC este doar mediu, iar la preţ întreg mulţi le consideră supraevaluate. Opiniile sunt împărţite: unii le consideră cele mai bune, alţii le văd mediocre.
Utilizatorii au apreciat:
- Confort excelent chiar şi după ore întregi
- Poziţionare spaţială foarte bună în jocuri
- Sunet puternic şi clar după setări
- Baterie de lungă durată
- Microfon decent
- Se pot folosi simultan PC + PS5
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- ANC slab pentru preţul premium
- Sunet înfundat şi fără claritate fără EQ
- Range wireless limitat (2 pereţi beton)
- Materiale full plastic la 1300+ lei
- Porneşte cu ANC oprit şi fără indicaţie clară
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Sony |
| Utilizare | Acasa Gaming |
| Tip | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 5 - 20000 |
| Tehnologie | Wireless |
| Microfon | Da |
| Conectare | Wireless Blueotooth USB - C |
| Altele | Control volum Raza de acoperire de pana la 10 m Dual Noise Sensor Noise cancelling Autonomie 32 ore |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu (m) | 1.5 m |
| Greutate | 330 g |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu 1 x Transmitator-Receptor USB |
Verifică stocul pe eMAG »