
Părerile cumpărătorilor despre Cască PC SteelSeries S61526
Căștile open-ear Anker SoundCore C40i sunt apreciate de utilizatori pentru design flexibil, confort la purtare și conectivitate Bluetooth stabilă. Autonomia de 21 de ore și certificarea IPX4 pentru rezistență la apă le fac potrivite pentru utilizare zilnică și activități diverse. Designul deschis permite conștientizarea ambiantului și comunicare cu cei din jur.
Utilizatorii au apreciat:
- Design flexibil și confortabil la purtare
- Autonomie 21 de ore
- Rezistență apă IPX4
- Conectivitate Bluetooth stabilă
- Design open-ear pentru conștientizare ambiant
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | SteelSeries |
| Tip | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 10 - 40000 Hz |
| Tehnologie | Wireless |
| Microfon | Da |
| Impedanta | 38 Ω |
| Conectare | Bluetooth Jack 3.5 mm + USB |
| Altele | Active Noise Cancelling Compatibil PS4/PS5 Conexiune duala |
| Culoare | Alb |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Continut pachet | 2 x Baterii 1 x Casti Gaming 1 x Cablu audio 3.5 mm 1 x Pop filter 2 x Cabluri USB-C la USB-A |
Mai multe detalii »