
| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Standard |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | Da |
| Conectare | USB |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 141 g |
| Continut pachet | 1 x Casti PC |
Mai multe detalii »

| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Standard |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | Da |
| Conectare | USB |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 141 g |
| Continut pachet | 1 x Casti PC |