| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Standard |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | 3.5 mm jack |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu (m) | 1.8 m |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 167 g |
| Continut pachet | 1 x Casti PC |
Prețul pe eMAG »