
| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Standard |
| Utilizare | PC Laptop |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | USB |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 177 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Prețul actual »

| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Standard |
| Utilizare | PC Laptop |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | USB |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 177 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |