| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Multiplatforma |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20 000 Hz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | 3.5 mm |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 6 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 22 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Husa casti |
Vezi oferta »