
| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Gaming |
| Utilizare | Gaming Multiplatforma |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Tehnologie | Wireless |
| Conectare | USB 3.5 mm USB-C |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 280 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Verifică stocul »