
| Specificații | |
| Brand | Trust |
| Tip | Standard |
| Utilizare | PC |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20000 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Conectare | 3.5mm |
| Microfon | Da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu (m) | 180 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 134 g |
| Continut pachet | 1 x Casti |
Vezi oferta »