| Specificații | |
| Brand | Yealink |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Wireless |
| Conectare | Bluetooth Adaptor wireless |
| Microfon | Da |
| Altele | Noise Cancellation Bluetooth 5.2 |
| Diametru difuzor | 35 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 91 g |
| Continut pachet | 1 x Stand 1 x Dongle 1 x Casti PC 1 x Adaptor USB-C/A |
Verifică stocul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
Compară Yealink BH70-Mono-with-Stand-Teams-USB-C/A cu
Yealink BH70-Mono-with-Stand-Teams-USB-C/A vs Razer RZ04-03790200-R3M1
Yealink BH70-Mono-with-Stand-Teams-USB-C/A vs CORSAIR CA-9011225-EU
Yealink BH70-Mono-with-Stand-Teams-USB-C/A vs HyperX 6Y2G8AA
Yealink BH70-Mono-with-Stand-Teams-USB-C/A vs Razer RZ04-03230100-R3M1
Yealink BH70-Mono-with-Stand-Teams-USB-C/A vs CORSAIR CA-9011280-EU