| Specificații | |
| Brand | Yealink |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Wireless |
| Conectare | Bluetooth Adaptor wireless |
| Microfon | Da |
| Altele | Noise Cancellation Bluetooth 5.2 |
| Diametru difuzor | 35 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 285 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Dongle 1 x Cablu USB-A la USB-C |
Mai multe detalii »
Produse similare la preț apropiat
Compară Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-A cu
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-A vs JABRA 25599-999-899
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-A vs HyperX 4P5D4AA
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-A vs SteelSeries STEEL_ARCTISPROW
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-A vs Sony WHG900NW.CE7
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-A vs Razer RZ04-05170100-R3M1