| Specificații | |
| Brand | Yealink |
| Tip | Call center |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 Hz - 20 KHz |
| Tehnologie | Wireless |
| Conectare | Bluetooth Adaptor wireless |
| Microfon | Da |
| Altele | Noise Cancellation Bluetooth 5.2 |
| Diametru difuzor | 35 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 285 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Dongle 1 x Cablu USB-A la USB-C 1 x Adaptor USB-C/A |
Mai multe detalii »
Produse similare la preț apropiat
Compară Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-C/A cu
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-C/A vs JABRA 00215208
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-C/A vs SteelSeries STEEL_ARCTIS1W
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-C/A vs CORSAIR CA-9011188-EU
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-C/A vs SteelSeries S61525
Yealink BH76-Plus-Teams-Black-USB-C/A vs Razer RZ04-03780100-R3M1