Cazan Combustibil Solid Sobă Șemineu Fornello - ModenaRed7-9kw
| Specificații | |
| Lungime | 480 mm |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 90 m² |
| Volum camera de ardere | 40320 cm³ |
| Randament (%) | 80 |
| Clasa de protectie | A |
| Putere nominala | 7 kW 9 kW |
| Culoare | Rosu Gri |
| Continut pachet | 1 x Semineu |
| Functii | Curatare facila |
| Stil | Rustic |
| Tiraj | Natural |
| Tip montare | Podea |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip ardere | Standard |
| Tip combustibil | Lemn |
| Tip produs | Semineu |
| Brand | Fornello |
| Inaltime | 930 mm |
| Adancime | 460 mm |
| Dimensiuni usa de alimentare (mm) | 180 x 250 |
| Diametru cos fum/gaze arse | 320 mm |
| Greutate | 64 Kg |
Mai multe detalii »
