Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Alveus 30101003
Chiuveta Alveus Victoria 10 A91 primește apreciere pentru design atractiv și adâncime funcțională, dar utilizatorii raportează probleme cu bateria. Chiuveta se ține bine cu material compozit decent, dar bateria zgomotoasă și uzajul accelerat al mânercului sunt probleme recurente.
Utilizatorii au apreciat:
- Design atractiv și modern
- Adâncime bună a cuvei (190 mm)
- Construcție solidă a chiuvetei
- Material compozit decent
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Bateria produce zgomot deranjant (fluierat)
- Mânerul bateriei arată uzat după câteva luni de utilizare
- Apă sare peste marginile chiuvetei
- Instrucțiuni de montare ale sistemului de scurgere lipsesc
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Set |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Culoare baterie | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistenta |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune cuva (mm) | 394 x 394 |
| Adancime cuva | 190 mm |
| Lungime | 505 mm |
| Culoare | Negru |
| Material | Compozit granit |
| Diametru | 505 mm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Sistem de prindere 1 x Preaplin 1 x Baterie 1 x Racord 1 x Sifon |
Mai multe detalii »