Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Alveus 3010474
Setul Alveus Victoria 10 G 91 (chiuveta, baterie, dozator) este apreciat pentru ambalare solidă și instalare ușoară. Cumpărătorii confirmă durabilitate pe termen mediu și raport preț-calitate corect, cu menționarea că lipsește gaura pentru dispozitivul de sapun lichid.
Utilizatorii au apreciat:
- Ambalare solidă și protecție la transport
- Instalare ușoară
- Durabilitate pe termen mediu confirmată
- Raport preț-calitate bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsă gaură pentru dozatorul de sapun lichid
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Set |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Culoare baterie | Negru |
| Finisaj baterie | Mat |
| Material baterie | Compozit granit |
| Caracteristici cheie | Curatare usoara |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Rotund |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Diametru | 50.5 cm |
| Dimensiune cuva (mm) | 394 x 394 |
| Adancime cuva | 19 cm |
| Latime | 50.5 cm |
| Lungime | 50.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Finisaj | Mat |
| Material | Compozit granit |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Dozator 1 x Baterie |
Mai multe detalii »