Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Alveus 4402081+2091381
Chiuveta Alveus Formic 20 din algranit primește aprecieri pentru adâncime care ușurează spălatul vaselor mari și fructelor, cu suprafață rezistentă care nu reține pete de apă. Culoarea Beige se potrivește elegant cu blatul de stejar. Bateria inclusă oferă completare frumoasă, deși o unitate a avut problemă la rotație.
Utilizatorii au apreciat:
- Adâncime 210 mm ușurează spălatul vaselor mari
- Suprafață rezistentă care nu reține depuneri
- Culoare Beige elegantă, potrivire bună cu mobilier
- Baterie inclusă de aspect plăcut
- Material durabil și stabil
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Baterie cu defect la rotație și culoare diferită la o unitate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Set |
| Finisaj baterie | Cromat |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Culoare baterie | Gri |
| Material baterie | Inox |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Culoare | Gri Bej |
| Finisaj | Mat |
| Material | Compozit granit |
| Lungime | 520 mm |
| Latime | 510 mm |
| Adancime cuva | 200 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 350 x 440 |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 470 x 490 |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie 1 x Sifon cu pop-up |
Prețul pe eMAG »