Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Alveus 5902115950322
Chiuveta Algranit Alveus Niagara 20 este apreciată de cumpărători pentru aspect elegant și ușurința în curățare, fără pete de calcar ca la inox. Materialul compozit nu se pătează ușor și rezistă la utilizare normală peste 12 luni. Nemulțumiri: prețul ridicat, profunditate limitată la 180 mm și dificultate în potrivirea bateriei de aceeași culoare.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspect placut, nu se vad stropii pe suprafață
- Nu rămân pete de calcar ca la chiuvetele din inox
- Material compozit rezistent, nu se pătează ușor
- Se curăță cu detergent obișnuit fără efort
- Vine cu multiple racorduri de scurgere adaptabile
- Fiabilitate confirmată pe 12+ luni de utilizare
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Prețul ridicat comparativ cu alternativele din inox
- Profundimea cuvelui limitată la 180 mm
- Bateria din set diferă ușor de culoare
- O recenzie raportează degradare după 1,5 ani cu detergent bio
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Patrat |
| Dimensiune cuva (mm) | 465 x 465 |
| Adancime cuva | 180 mm |
| Culoare | Alb |
| Finisaj | Mat |
| Material | Compozit granit |
| Lungime | 465 mm |
| Latime | 465 mm |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 448 x 448 |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta Cleme de prindere 1 x Sifon pop up cu preaplin |
Vezi pe eMAG »