Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Alveus NIAGARA40A91
Chiuveta Algranit Alveus Niagara 40 este ușor de întreținut și nu atrage pete, dar o recenzie avertizează asupra sensibilității extreme la zgârieturi. Folosirea cuților sau furculițelor directe în cuvă lasă semne albe permanente.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de întreținut
- Nu rămân pete
- Livrare promptă
- Design frumos
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sensibil la zgârieturi (furculiță o zgâriește)
- Zgârieturile rămân albe și permanente
- Trebuie grijă deosebită la utilizare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Orificii montare baterie | 2 |
| Caracteristici cheie | Reversibila |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Oval |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Culoare | Negru |
| Finisaj | Mat |
| Material | Compozit granit |
| Lungime | 775 mm |
| Adancime cuva | 160 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 360 x 357 |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 755 x 415 |
| Latime | 435 mm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta Cleme de prindere 1 x Sifon pop up cu preaplin |
Mai multe detalii »