| Specificații | |
| Brand | Franke |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Patrat |
| Lungime | 435 mm |
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Lucios Satinat |
| Material | Inox |
| Latime | 455 mm |
| Adancime cuva | 16.5 cm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
Vezi pe eMAG »
