
Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Franke 114.0633.745
Chiuveta Franke ROG 610 cu Baterie Pola 1.0 primește aprecieri pentru calitate construcție și rezistență la depozite de calcar în timp. Utilizatorii confirmă aspect durabil și performance conform așteptărilor pentru segment premium.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate construcție excelentă și materiale premium
- Rezistență la pătare cu calcar și depozite
- Material durabil cu aspect premium și finisaj
- Baterie funcțională și ușor de utilizat
- Design și aspect corespund așteptărilor segment premium
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | Franke |
| Tip produs | Set |
| Tip | Fara picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Finisaj baterie | Mat |
| Culoare baterie | Alb |
| Material baterie | Compozit metal |
| Caracteristici cheie | Rezistenta la socuri mecanice |
| Forma | Rotund |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Compozit granit |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 510 mm |
| Latime | 510 mm |
| Adancime cuva | 185 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 400 x 400 |
| Diametru | 510 mm |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 490 x 490 |
| Greutate | 9.87 Kg |
| Diametru scurgere | 3.5 inch |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie 1 x Set cleme fixare 1 x Ventil de 3 1/2'' cu preaplin si sita inox 2 x Racorduri flexibile baterie de 50 cm 1 x Kit montaj baterie 1 x Garantie si instructiuni montaj chiuveta 1 x Garantie si instructiuni montaj baterie |
Vezi în magazin »