| Specificații | |
| Brand | Franke |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Alb |
| Material | Compozit granit |
| Lungime | 760 mm |
| Latime | 420 mm |
| Adancime cuva | 200 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 620 x 420 |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
Vezi pe eMAG »