Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă GROHE 31648AP0
Chiuveta Grohe K500 31648AP0 din compozit granite negru este apreciată pentru design elegant și calitate superioară de material. Robustă și fin la atingere, cu aspectul premium. 2 boluri reversibile cu montare flexibilă și kit complet de evacuare inclus.
Utilizatorii au apreciat:
- Design frumos și elegant
- Material de calitate superioară, fin la atingere
- Robustă și durabilă
- 2 boluri reversibile pentru flexibilitate
- Kit complet de evacuare și montaj inclus
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | GROHE |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Ingropat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Numar cuve | 2 |
| Forma | Dreptunghi |
| Adancime cuva | 200 mm |
| Latime | 460 mm |
| Lungime | 555 mm |
| Culoare | Negru |
| Material | Compozit granit |
| Dimensiune cuva (mm) | 335 x 400 155 x 400 |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 545 x 444 |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Evacuare 1 x Kit montaj |
Verifică stocul pe eMAG »