Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Pyramis 070184813
Chiuveta din granit Pyramis Bellissima Star cu baterie și dimensiuni 780x500 mm primește aprecieri pentru material și aspect. Utilizatorii confirmă rezistență și arată bine, dar bateria din set nu este optimă din punct de vedere al poziționării.
Utilizatorii au apreciat:
- Material granit rezistent
- Aspect estetic atractiv culoare neagră
- Două cuve egale practice
- Montare relativ simplă pe blat
- Lățime efectivă 79 cm (ușor mai lată decât 78 cm standard)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Bateria inclusă prea înaltă și departe de cuvă, stropește apă
- Bateria necesită înlocuire cu model mai jos
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Pyramis |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | La nivelul blatului |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Set |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Culoare baterie | Bej |
| Material baterie | Alama |
| Caracteristici cheie | Rezistenta |
| Numar cuve | 2 |
| Forma | Dreptunghi |
| Culoare | Bej |
| Finisaj | Mat |
| Material | Compozit granit |
| Lungime | 780 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 190 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 340 x 400 |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie 1 x Sifon Cleme pentru fixare in blat Valve |
Prețul pe eMAG »