Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Pyramis 210mm
Chiuveta soft composite Pyramis Level Artithek primește recenzii mixte cu probleme de durabilitate și calitate. Deși aspectul inițial este satisfacător și raportul calitate-preț pare bun la pornire, utilizatorii raportează fisuri după cinci ani, decolorare după o lună și vopsea care se dezface la robinet.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspect frumos la prima vedere
- Raport inițial satisfacător calitate-preț
- Cuvă dreapta cu dimensiuni generoase: 860x500mm
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Material de calitate proastă, se fisurează după 5 ani
- Decolorare rapida după o lună de utilizare
- Se zgârie foarte ușor
- Robinet cu vopsea care se dezface (pielire) și necesită înlocuiri frecvente (de 2 ori în 3 luni)
- Aspectul material plastic de slabă calitate
- Aspect inițial frumos dar durabilitate compromisă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Pyramis |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Set |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Orificii montare baterie | 1 |
| Culoare baterie | Negru |
| Finisaj baterie | Mat |
| Material baterie | Alama |
| Caracteristici cheie | Anti-Bacterian Rezistenta la socuri Grosime material 4mm |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Pozitie montare | Stanga |
| Dimensiune cuva (mm) | 360 x 340 |
| Adancime cuva | 210 mm |
| Latime | 860 mm |
| Lungime | 500 mm |
| Culoare | Negru |
| Finisaj | Mat |
| Material | Compozit plastic |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 472 x 836 |
| Greutate | 10 Kg |
| Diametru scurgere | 92 mm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Valva 1 x Baterie de bucatarie 1 x Sifon |
Verifică stocul pe eMAG »