
Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică AEG RCB736E7MB
Combina frigorifică AEG RCB736E7MB corespunde așteptărilor utilizatorului. Capacitate 366L, design Dark Inox atractiv, sistem No Frost, afișaj LCD și funcții MultiFlow.
Utilizatorii au apreciat:
- Corespunde așteptărilor cumparatorului
- Capacitate generoasă de 366L
- Design Dark Inox elegant
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 266 l |
| Volum net total | 366 l |
| Volum net congelator | 101 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 7.9 Kg |
| Tip display | LCD |
| Autonomie fara curent | 10 h |
| Consum anual energie | 250 kWh |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | CustomFlex Racire 360° Extra Chill |
| Functii | Iluminare LED Functie vacanta Picioruse reglabile Coolmatic Frostmatic Control electronic al temperaturii |
| Numar rafturi usi | 6 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Agent racire | R600a |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Numar compresoare | 1 |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Gri inchis |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Inaltime | 201 cm |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Greutate | 68 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua |
Verifică stocul »