Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică BOSCH KGV36VLEA
Combina frigorifică Bosch KGV36VLEA 308L primește aprecieri pentru calitate premium și raport preț bun. Design modern cu inox și iluminare LED, capacitate suficientă pentru familie. Defect major: scoate un tiuit groaznic și huruit intermitent pe 2 frecvente, auzit și în camere vecine, problemă care deranjeaza grav utilizatorii.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate premium și construcție robustă din Bosch
- Raport preț-calitate excelent pentru gama E
- Sistem LowFrost și iluminare LED modernă
- Capacitate 308L suficientă pentru familie medie
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Scoate tiuit groaznic și huruit intermitent pe 2 frecvente
- Zgomot auzit și în camere vecine, foarte deranjant în apartamente deschise
- Zgomot persistent imposibil de ignorat chiar și la noapte
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de inghet / 24h | 4.5 Kg |
| Volum net congelator | 94 l |
| Volum net frigider | 214 l |
| Volum net total | 308 l |
| Autonomie fara curent | 17 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 233 kWh |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | LowFrost VitaFresh |
| Functii | Iluminare LED Super congelare Afisare temperatura in frigider VitaFresh |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | Dinamic Low Frost |
| Numar compresoare | 1 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua Pentru sticle Compartiment carne & peste |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Compartiment Big Box | 1 |
| Dozator apa | Nu |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Inaltime | 186 cm |
| Lungime cablu | 240 cm |
| Greutate | 68 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua |
Prețul pe eMAG »