
Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Haier HTW5620DNPT
Combina frigorifica Haier HTW5620DNPT are o capacitate de 414 litri și tehnologie Total No Frost. Se încadrează în clasa energetică D și dispune de conectivitate WiFi. Funcțiile MyZone, Humidity Zone, SuperCooling, SuperFreezing și Holidays optimizează utilizarea. Este un model premium, extrem de silențios, cu materiale de foarte bună calitate. Sertarele congelatorului sunt încăpătoare și bine proiectate.
Utilizatorii au apreciat:
- Spațios, cu sertare de congelator foarte încăpătoare
- Extrem de silențios în funcționare
- Materiale de foarte bună calitate
- Sertar mare la congelator cu sertar interior culisant separat
- Garanție extinsă prin înregistrare pe site-ul Haier
- Conectivitate WiFi pentru control de la distanță
- Design premium de culoare neagră
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Clasă energetică D (eficiență moderată)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Haier |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 125 l |
| Volum net frigider | 289 l |
| Volum net total | 414 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | LCD |
| Autonomie fara curent | 13 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 226 kWh |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tehnologie | Wi-Fi Total No Frost My Zone Haier Air Surround Humidity Zone |
| Functii | Iluminare LED Mod vacanta Temperatura reglabila Usa reversibila Super Freezing Humidity Control Super Cooling Mod ECO Control digital prin aplicatie smartphone Mod Holidays Raft vinuri |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar rafturi usi | 6 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Dozator apa | Nu |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 66.7 cm |
| Inaltime | 205 cm |
| Greutate | 88 Kg |
Verifică stocul »