Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Liebherr CNd 7723
Combina frigorifica Liebherr CNd 7723 este un model spațios de 485 litri cu tehnologie No Frost și funcție EasyFresh. Dispune de sistem DuoCooling și Interior Fit, fiind clasificată în clasa energetică D. Cu o înălțime de 201.5 cm și finisaj alb, acest model este apreciat pentru capacitatea mare și calitatea materialelor. Totuși, există câteva inconveniente legate de deschiderea ușilor și zgomotul produs de compresor.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte încăpător (cu peste 100 litri mai mult decât dimensiunea clasică)
- Materiale de calitate bună
- Versatil la compartimentare
- Bine închegat comparativ cu alte modele
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Ușile se deschid foarte greu
- Picioarele de suport nu sunt din cauciuc, frigiderul alunecă la deschidere
- Unul dintre rafturile de pe ușă este greu accesibil
- Zgomot deranjant în partea din spate când funcționează compresorul
- Nu are opțiuni precum soft close sau iluminare în congelator
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 138 l |
| Volum net frigider | 348 l |
| Volum net total | 485 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 20 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 231 kWh |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tehnologie | No Frost VarioSpace SuperFrost DuoCooling SuperCool EasyFresh |
| Functii | SuperCool SuperFrost DuoCooling VarioSpace Touch Display LED BluPerformance NoFrost EasyFresh SmartDevice Ready EasyTwist Ice |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 6 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Numar compresoare | 1 |
| Compartimente speciale | Pentru oua |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Dozator apa | Nu |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Alb |
| Latime | 74.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Inaltime | 201.5 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 96.3 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Suport pentru sticle |
Vezi oferta »