Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Liebherr CNsda 5723
Combina frigorifica Liebherr CNsda 5723 este un model de 371 litri cu tehnologie No Frost și funcție EasyFresh. Dispune de sistem DuoCooling și Interior Fit, fiind clasificată în clasa energetică A. Cu o înălțime de 201.5 cm și finisaj inox, acest model este apreciat pentru eficiența răcirii și silențiozitatea sa. Sertarul pentru legume și fructe este foarte eficient în păstrarea prospețimii. Recenziile indică o satisfacție ridicată, deși există câteva mici inconveniente legate de designul ușilor.
Utilizatorii au apreciat:
- Răcire foarte eficientă
- Zgomot aproape insesizabil
- Sertarul de legume/fructe menține prospețimea
- Congelatorul funcționează foarte bine
- Temperatură vizibilă pe display
- Setare ușoară a temperaturii
- Calitate bună a produsului
- Servicii bune de livrare
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sistemul de închidere al ușilor are marginea de apucare doar lateral
- Rafturile de pe ușă au doar o bandă de susținere, cauzând alunecarea produselor
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 103 l |
| Volum net frigider | 268 l |
| Volum net total | 371 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 20 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 104 kWh |
| Nivel zgomot | 34 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Tehnologie | No Frost VarioSpace SuperFrost DuoCooling SuperCool EasyFresh |
| Functii | SuperCool SuperFrost DuoCooling VarioSpace Touch Display LED BluPerformance NoFrost EasyFresh SmartDevice Ready |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Numar rafturi frigider | 6 |
| Agent racire | R 600a |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Numar compresoare | 1 |
| Compartimente speciale | Pentru oua |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Dozator apa | Nu |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Inox |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Inaltime | 201.5 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 90.3 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Suport pentru sticle |
Mai multe detalii »