Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Liebherr CNsdc 5203
Combina frigorifică Liebherr CNc 5203 are un volum de 330 l și este încadrată în clasa energetică C. Dispune de tehnologii No Frost, EasyFresh, DuoCooling și Interior Fit. Utilizatorii apreciază silențiozitatea, eficiența energetică și performanțele tehnice, deși există observații legate de spațiul de depozitare pe ușă.
Utilizatorii au apreciat:
- Schimbător de căldură pe spate, ideal pentru integrare în mobilier
- Performanțe tehnice foarte bune, temperaturi stabile
- Eficiență energetică ridicată, chiar spre clasa B
- Finisaje de calitate și aspect plăcut
- Foarte silențioasă în funcționare
- Consum redus de energie
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Spațiu de depozitare pe ușă redus în favoarea lăzii pentru legume
- Dificultăți în schimbarea direcției de deschidere a ușii
- Probleme cu aplicarea garanției de 10 ani
- Livrare în poziție culcată, nu verticală (risc de deteriorare)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 103 l |
| Volum net frigider | 227 l |
| Volum net total | 330 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Autonomie fara curent | 20 h |
| Consum anual energie | 161 kWh |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Tehnologie | No Frost VarioSpace DuoCooling SuperCool EasyFresh |
| Functii | Iluminare Mod vacanta Night Mode Super racire Mod ECO Blocare display Mod Party |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Compartimente speciale | Pentru oua |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Dozator apa | Nu |
| Semnalare audio | Usa deschisa Cadere de tensiune |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Inaltime | 185.5 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 71 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Suport pentru sticle |
Vezi oferta »