Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică Liebherr CNsfd 5703
Combina frigorifică Liebherr CNsfd 5703 are un volum de 371 l și este încadrată în clasa energetică D. Dispune de tehnologii No Frost, EasyFresh, DuoCooling și Interior Fit. Opiniile utilizatorilor sunt împărțite, unii apreciază silențiozitatea și finisajele, alții raportează probleme cu condensul și închiderea ușii.
Utilizatorii au apreciat:
- Extrem de silențioasă, aproape imperceptibilă
- Finisaje deosebite și materiale de calitate
- Iluminare perfectă în interior
- Polițe din sticlă reglabile și bine fixate
- Înghețare eficientă fără deshidratarea fructelor și legumelor
- Design elegant cu finisaj inox
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Ușa nu se închide singură, trebuie împinsă manual
- Condens permanent în cutia de legume
- Peretele răcitor se acoperă frecvent cu gheață
- Scurgeri de apă pe polița de deasupra cutiei de legume
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 103 l |
| Volum net frigider | 268 l |
| Volum net total | 371 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 20 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 203 kWh |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tehnologie | No Frost VarioSpace SuperFrost DuoCooling SuperCool EasyFresh |
| Functii | Iluminare Mod vacanta Night Mode Super racire Mod ECO Blocare display Mod Party |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 5 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Compartimente speciale | Pentru oua |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Dozator apa | Nu |
| Semnalare audio | Usa deschisa Cadere de tensiune |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Inaltime | 201.5 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 73.6 Kg |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Suport pentru sticle |
Mai multe detalii »