Părerile cumpărătorilor despre Congelator Liebherr Fci 1624
Congelatorul Liebherr Fci 1624 este un model compact cu o capacitate de 107 litri și 4 sertare. Dispune de tehnologiile SmartFrost și SuperFrost pentru congelare eficientă și reducerea formării gheții. Cu clasa energetică C, este relativ eficient. Funcția FrostProtect permite funcționarea la temperaturi ambientale scăzute. Controlul se face prin intermediul panoului TouchControl. Utilizatorii apreciază silențiozitatea, consumul redus de energie și atenția la detalii în construcție.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare silențioasă (“zgomot zero”)
- Consum energetic foarte redus
- Tehnologie SmartFrost pentru reducerea formării gheții
- Funcție SuperFrost pentru congelare rapidă
- Control tactil ușor de utilizat
- Design atent la detalii
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Liebherr |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de inghet / 24h | 7.5 Kg |
| Volum net congelator | 107 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 15 h |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 110 kWh |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Functii | Iluminare LED TouchControl VarioSpace Blocare display SabbathMode Alarma intrerupere alimentare electrica |
| Tehnologie | SuperFrost FrostProtect |
| Numar compartimente | 4 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | SmartFrost |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Numar usi | 1 |
| Semnalare audio | Temperatura ridicata |
| Culoare | Alb |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 60.7 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 39.5 Kg |
Vezi oferta »